“Маніпуляції, яким не слід вірити”, - Гончарук про дані WSJ, що МВФ заморозив програму для України


Процес переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом рухається конструктивно та швидше, ніж минулоріч

Про це під час пресконференції повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає Еспресо.TV Об этом сообщает snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Це не відповідає дійсності! У нас абсолютно нормальний робочий процес з колегами з Міжнародного валютного фонду. У нас є ціла низка задач, які ми маємо виконати. І звичайно, колеги з МВФ хочуть бути впевненими в тому, що Україна як держава робитиме все від неї залежне, щоб стягнути кошти платників податків, витрачені для вирішення ситуації з проблемними банками”, — пояснив прем’єр-міністр.

“Чутки про те, що програма заморожена, МВФ відмовився — це просто маніпуляції, яким не слід вірити”, — додав Гончарук.

“Наш процес (переговори з МВФ — ред.) рухається дуже конструктивно, швидше, аніж це було, наприклад, в минулому році, швидше, аніж це було три роки тому, коли ми обговорювали програму… Хочу нагадати, що ми обговорюємо довгострокову програму на три роки”, — зазначила міністерка фінансів України Оксана Маркарова.

  • Нагадаємо, напередодні видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, близькі до переговорів між МВФ і Україною, повідомило, що поки команда Зеленського не змусить Коломойського повернути гроші, нових траншів МВФ не буде.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/manipulyaciyi_yakym_ne_slid_viryty_goncharuk_pro_dani_wsj_scho_mvf_zamorozyv_programu_dlya_ukrayiny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя