Які плани хоче втілити на Рівненщині новий очільник ОДА Віталій Коваль (ФОТО)Рівненщина має стати технократичним хабом для Західної України: Об этом сообщает maidan-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.


медичним, авіаційним, з дорожньої інфраструктури, IT-хабом.Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.


​За його словами, для цього вже зроблено перші кроки.


«Днями обговорювали з парламентарями створення північно-західного регіонального центру онкології на базі Рівненського пухлинного центру.

Авіаційний хаб — хочемо створити базу авіапідрозділу МНС для обслуговування Рівненщини та інших західних областей, а також забезпечити умови для ремонту літаків АН.

IT кластер — вже діє на Рівненщині та об’єднує близько тисячі працівників. Моє завдання посилити цей напрямок.

Дорожній хаб — Рівне стане одним з 4-х центрів дислокації мобільних спецзагонів в Україні. Наша область отримає 10 нових снігоочисних КрАЗів для підсилення технічного парку облавтодору», — зазначив Віталій Коваль.За його словами, коли буде знайдено і реалізовано різні напрямки розвитку економіки на Рівненщині, зможемо говорити про її реальний підйом та про реальні робочі місця і соціальні стандарти.


Віталій Коваль також додав, що шукає проривні та інноваційні ідеї для нашого краю і закликав ділитися ними на його Facebook-сторінці - https://www.facebook.com/koval8/Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/yaki_plany_hoche_vtilyty_na_rivnenshchyni_novyy_ochilnyk_oda_vitaliy_koval_foto_241063.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя